ارتباط بين بدافزار رجين و ابزار جاسوسي لو رفته از اسناد NSA
معلوم شده است كد بدافزاري‌اي كه بنا بر گزارش‌ها از آژانس امنيت ملي(NSA) درز كرده بود با قالب پيچيده‌اي از حملات سايبري موسوم به رِجين (Regin) مرتبط است. اين قالب قبلاً براي حمله به اهدافي سياسي‌ در روسيه و خاورميانه مورد استفاده قرار گرفته است.
1393/11/09
پرداخت الكترونيك، عامل اصلي بلوغ و شفافيت بقيه سيستم ها است
نصراله جهانگرد در همايش بانكداري الكترونيكي: پرداخت الكترونيك، عامل اصلي بلوغ و شفافيت بقيه سيستم ها است و با استفاده از بستر تلفن همراه مي توان به عملياتي شدن آن سرعت بيشتري بخشيد.
1393/11/09
كدگذاري بول‌باكس براي امنيت ايميل‌ها
بول‌سرور با ارائهٔ خدمات امنيتي‌اي با كدگذاري كامل در حد كدگذاري‌هاي نظامي، براي ايميل‌ها و ساير داده‌ها امنيتي در حد بسيار بالا ايجاد مي‌كند.
1393/10/27
بررسي پيشرفت پروژه سلامت الكترونيكي و تصويب سه دستورالعمل اجرايي
هشتمين جلسه شوراي عالي فناوري اطلاعات كشور، شب گذشته با حضور معاون اول رييس جمهور و اعضاي كليدي آن تشكيل و اقدام هاي انجام شده در حوزه هاي دولت الكترونيكي، سلامت الكترونيكي و نظام ملي آدرس گزاري مكان محور بحث و بررسي شد.
1393/10/23
نگراني شركت‌ها در مورد امنيت خدمات ابري
گزارش سالانهٔ وضعيت اقتصاد ابري كه اتحاد امنيت ابري (Cloud Security Alliance) منتشر كرده است نشان مي‌دهد كه شركت‌ها هنوز نگران استفاده از خدمات ابري‌اند، اگرچه كاركنان‌شان به طور روزافزوني از اين خدمات استفاده مي‌كنند.
1393/10/22
ارائه نرم افزار ساري همراه به مسافران نوروزي نوروز94
مدير عامل سازمان فاواي شهرداري ساري از ارائه نرم افزار ساري همراه به مسافران نوروزي در ساري خبر داد.
1394/02/01
آغاز طرح پرداخت الكترونيك كرايه تاكسي در ساري / ۳ هزار كارت خوان نصب مي شود
مديرعامل سازمان فناوري، اطلاعات و آمار شهرداري ساري گفت: براي اجرايي كردن پرداخت الكترونيكي كرايه، ۳ هزار دستگاه كارت‌خوان بر روي تاكسي‌هاي شهرستان ساري نصب مي‌شود.
1394/01/20
معرفي سازمان فاواي شهرداري ساري به عنوان سازمان مرجع شهرداري هاي مازندران
از سوي مسئولان فناوري اطلاعات و مديران كل استانداري مازندران، سازمان فاواي شهرداري ساري با توجه به پروژهاي موفق در زمينه شهروند الكترونيك و دولت الكترونيك به عنوان سازمان مرجع در شهرداري هاي استان معرفي گرديد.
1393/11/07
مديرعامل سازمان فاواي شهرداري ساري:
اهميت اجراي طرح مميزي املاك بيشتز از ديگر پروژه ها است
1393/11/05
مدير عامل سازمان فاوا شهرداري ساري خبر داد:
انجام مميزي در مناطق مختلف ساري با جديت در حال پيگيري است
1393/10/21

Powered by DorsaPortal