شرح خبر
پروژه هاي جديد رو خط خبرها پروژه هاي جديد رو خط خبرها
تيم هاي عملياتي سازمان عمران به منظور ساماندهي اراضي شهري ، اجراي ديوار كوچه بيمارستان مهر واقع در بلوار كشاورز را آغاز و اين پروژه در مسير سكوي زباله از كمربندي جنوبي با جديت پيگيري مي شود ...

                  همراه با فعاليت هاي سازمان عمران شهرداري ساري

 

                      ******************************

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني روابط عمومي سازمان عمران شهرداري مركز مازندران، با تلاش حوزه راهسازي اين سازمان ، عمليات زيرسازي كوچه داوود كريمي از بلوار كشاورز در مرحله اجرايي قرار گرفت .

 

 

اخبار ميداني روابط عمومي اين سازمان حاكيست كه تلاشگران سازمان عمران فاز دوم كوچه صالح از بلوار كشاورز را آغاز و عمليات هدايت آب هاي سطحي در كوچه كوثر از خيابان شفا ، كوچه شهيد منتظري از خيابان شهبند و خيابان مهدشت با پيشرفت فيزيكي دنبال مي شود .

 

اين گزارش حاكيست تيم هاي عملياتي سازمان عمران به منظور ساماندهي اراضي شهري ، اجراي ديوار كوچه بيمارستان مهر واقع در بلوار كشاورز را آغاز و اين پروژه در  مسير سكوي زباله از كمربندي جنوبي با جديت پيگيري مي شود .

 

 

گفتني است سازمان عمران شهرداري ساري به منظور شتاب در روند اجرايي پروژه هاي محوله و همچنين سهولت در تردد شهروندان ، بسياري از فعاليت هايش را در زمان شب انجام مي دهند كه عمليات هدايت آب هاي سطحي در كوچه كوثر از خيابان شفا مصداقي از اين موضوع است.

1396/08/14 تاریخ :
40 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal