شرح خبر
سرعت بخشي به نهضت آسفالت در ساري سرعت بخشي به نهضت آسفالت در ساري
اخبار واصله از عملكرد تلاشگران سازمان عمران حكايت از تداوم عمليات زيرسازي باند كندرو كمربندي جنوبي دارد و اين مسير نيز بزودي در نوبت براي اجراي عمليات آسفالت قرار خواهد گرفت ...

اجراي پروژه هاي راهسازي از سازمان عمران شهرداري:

 

سرعت بخشي به نهضت آسفالت در ساري

 

*************************

به گزارش پايگاه اطلاع رساني روابط عمومي سازمان عمران شهرداري مركز مازندران، در ادامه نهضت آسفالت محلات توسط تيم هاي حوزه راهسازي اين سازمان در ساري، عمليات آسفالت در كوچه دانش يكم از سلمان فارسي و كوچه امام حسين از كمربندي جنوبي مراحل تكميلي خود را سپري مي كند و اين پروژه در سپاه كربلا ي مازندران نيز در جريان است .

 

اخبار واصله از عملكرد تلاشگران سازمان عمران حكايت از تداوم عمليات زيرسازي باند كندرو كمربندي جنوبي دارد و اين مسير نيز بزودي در نوبت براي اجراي عمليات آسفالت قرار خواهد گرفت .

 

گفتني است مهندس هاشمي مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري در بازديد از روند كيفي سازي پروژه هاي اين سازمان ، از اتمام آسفالت در منطقه بالادزا ( روبروي پست بانك انتهاي كوچه محرومي و مسير اصلي بلوار كشاورز خبر داد و با اشاره به بيش از 20 پروژه مشابه در معابر اصلي و فرعي شهر طي حدود يك ماه اخير، گفت: بعد از اتمام اين عمليات عمراني، شهروندان  ساروي عمران و آباداني و سهولت در عبور و مرور روزمره را بيش از پيش احساس مي كنند و بنده از طريق اين رسانه از همكاري همه مردم در حين اجراي پروژه هاي عمراني اين سازمان قدرداني مي كنم كه با صبوري خود به ما در سرعت بخشي پروژه هاي محوله ياري رساندند .

 

 

وي در گفتگويي با اشاره به اينكه يكي از مهم ترين ويژگي‌هايي كه يك شهرپايدار را از ديگر شهرها متمايز مي‌كند و تاثير زيادي بر منظر شهري دارد، آسفالت مناسب معابر است، افزود: تأمين نياز شهروندان، فراهم كردن خدمات رفاهي از جمله آسفالت معابر و اساساً زيرساخت هايي كه توسط شهرداري ها پايه گذاري مي شود، همه و همه در نهايت به پويايي اقتصاد شهر منجر مي شود.

1396/08/08 تاریخ :
33 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal