شرح خبر
عمليات روان سازي ترافيك در بلوار كشاورز ساري عمليات روان سازي ترافيك در بلوار كشاورز ساري
به همت حوزه راهسازي سازمان عمران ، عمليات فوق به منظور عمران و آباداني مسير پائين دزا و همچنين لاين برگشت بلوار كشاورز به سمت مركز شهر اجرا شده كه بي شك نقش شاياني در سهولت در عبور و مرور شهروندان خواهد داشت...

عدالت محوري پروژه هاي سازمان عمران شهرداري :

 

عمليات روان سازي ترافيك در بلوار كشاورز ساري

 

*****************************************

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني روابط عمومي سازمان عمران شهرداري مركز مازندران ، پروژه روان سازي ترافيك با اجراي عمليات آسفالت در بلوار كشاورز ، حد فاصل منطقه اسپيورد به سمت پل شهيدان رضايي اجرا شد و آخرين اخبار ميداني ما از پروژه هاي محوله به اين سازمان تا زمان انتشار اين خبر، حكايت از آن دارد كه عمليات آسفالت در مسير سنگريزه مراحل پاياني خود را سپري مي كند .

 

برپايه اين گزارش به همت حوزه راهسازي سازمان عمران ، عمليات فوق به منظور عمران و آباداني مسير پائين دزا و همچنين لاين برگشت بلوار كشاورز به سمت مركز شهر اجرا شده كه بي شك نقش شاياني در سهولت در عبور و مرور شهروندان خواهد داشت.

 

گفتني است مهندس سيد حميد هاشمي مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري در حاشيه بازديد و نظارت بر حُسن اجراي كار سازمان مبتوعش ، با اشاره به انجام 4 عمليات آسفالت و 35 عمليات زيرسازي طي يك ماه اخير ، اظهار داشت: تيم هاي عملياتي ما هم اكنون در حوزه راهسازي، عمليات زيرسازي در باند كندرو كمربندي جنوبي و كوچه هاي فرعي آن ، سه راه جويبار و خيابان مهدشت را در دست اقدام دارند و اين مناطق نيز پس از اتمام اين پروژه در نوبت براي اجراي عمليات آسفالت قرار خواهند گرفت.

 

وي خاطر نشان كرد: پيشتر عمليات آسفالت در محوله نيروي انتظامي مازندران ، سپاه كربلاي استان و كوچه آيت اله صدوقي به اتمام رسيده كه عمليات در سطح وسيعي از نقاط ياد شده اجرا شده است .

 

1396/08/02 تاریخ :
44 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal