شرح خبر
آزادگان، سربازان ولايت در خدمت پيشرفت و آبادي ايران اسلامي هستند آزادگان، سربازان ولايت در خدمت پيشرفت و آبادي ايران اسلامي هستند
آزادمردان غيور ايران اسلامي، همان‌گونه كه در ميدان نبرد و دلاورانه جنگيدند و در زمان اسارت نيز صبر پيشه كردند، امروز با حضور در عرصه‌هاي مختلف از ارزش‌ها و آرمان‌هاي انقلاب اسلامي دفاع مي‌كنند...

مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري به مناسبت سالروز ورود آزادگان به كشور:

 

آزادگان، سربازان ولايت در خدمت پيشرفت و آبادي ايران اسلامي هستند

 

 ********************************

 

آزادگان نماد مقاومت و ايثارگري ملت ايران و سفيران استقامت و ايستادگي آنان برابر جبهه دشمن و الگوهاي تاريخ ساز كشور براي امروز و فرداي اين سرزمين  هستند.

 

 

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني روابط عمومي سازمان عمران شهرداري مركز مازندران، سيد كمال آقاميري مديرعامل اين سازمان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به كشور با بيان مطلب فوق اظهار داشت: تاريخ پرفرازونشيب انقلاب اسلامي ايران، شاهد ايثار و ازخودگذشتگي فرزندان معنوي حضرت امام خميني(ره) در همه عرصه‌ها و بحران‌ها و حتي در شرايط سخت و دشوار بوده است.

 

وي افزود: آزادمردان غيور ايران اسلامي، همان‌گونه كه در ميدان نبرد و دلاورانه جنگيدند و در زمان اسارت نيز صبر پيشه كردند، امروز با حضور در عرصه‌هاي مختلف از ارزش‌ها و آرمان‌هاي انقلاب اسلامي دفاع مي‌كنند و به‌عنوان سربازان ولايت در خدمت پيشرفت و آبادي ايران اسلامي هستند.

 

 

اين مسئول و جانباز 8 سال دفاع مقدس با اشاره به اينكه سيادت هر ملتي ارتباط مستقيم به تلاش و صبر و استقامت آن ملت در برابر مشكلات و مصائب دارد ، تصريح كرد: در شرايطي كه شمار عظيمي از آزادگان سرافراز به دلايل ناشي از ميراث دوره اسارت به خيل شهداي گرانقدر پيوسته‌اند، اما ملت ايران همچنان از حضور و همراهي آنان در جامعه اسلامي بهره‌مند است .

 

مديرعامل سازمان عمران خاطر نشان ساخت: امروز پس از گذشت ربع قرن از 26 مرداد سال 1369سالروز بازگشت نخستين كاروان آزادگان، واكاوي اين نكته از آن دوران پرافتخار ضروري است كه همدلي، وفاق، اخوت، مهرورزي توام با صبر و استقامت همه گروه ها و آحاد جامعه در ظل رهنمودهاي ولايت، نياز امروز و زمينه ساز فتح و پيروزي بر مشكلات جامعه و صعود به قله هاي تعالي است.

1396/05/25 تاریخ :
8 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal