شرح خبر
خبرنگاران، راويان صديق اطلاعات و اخبار هستند خبرنگاران، راويان صديق اطلاعات و اخبار هستند
بي شك نقش فعالان عرصه اطلاع رساني در انتشار به موقع، صحيح و دقيق اخبار، ستودني است و اين نقش در شرايطي كه شاهد توسعه رسانه‌هاي اجتماعي در بين اقشار مختلف جامعه هستيم ...

مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري:

 

خبرنگاران، راويان صديق اطلاعات و اخبار هستند

 

*****************************************

به گزارش پايگاه اطلاع رساني روابط عمومي سازمان عمران شهرداري مركز مازندران ، سيد كمال آقاميري مديرعامل اين سازمان با تبريك هفدهم مردادماه، روز نكوداشت سالروز شهادت شهيد محمود صارمي و همه شهداي خبرنگار ، اظهار داشت:   اين قشر زحمتكش جامعه با ايثار جان به شرافت اين حرفه مقدس اعتباري فزون‌تر بخشيده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت كردند كه خبرنگاران، راويان صديق اطلاعات و اخبار هستند كه در مسير بقاي حقيقت تا آخرين لحظه دست از تلاش برنمي دارند.

 

آقاميري افزود: بي شك نقش فعالان عرصه اطلاع رساني در انتشار به موقع، صحيح و دقيق اخبار، ستودني است و اين نقش در شرايطي كه شاهد توسعه رسانه‌هاي اجتماعي در بين اقشار مختلف جامعه هستيم در پيشگيري از شايعات و انتشار اخبار نادرست و جوسازي هاي رسانه هاي غربي و استكبار جهاني بر عليه نظام و انقلاب بيش از پيش نمايان شده است.

 

مديرعامل سازمان عمران با قدرداني از اصحاب رسانه در مازندران و خبرنگاران صديق در انعكاس اخبار اين سازمان و اجراي پروژه هاي عمراني تصريح كرد: تلاش خبرنگاران فعال مازندراني و ساروي كه در سرما و گرما حضوري برجسته در محل اجراي پروژه هاي عمراني اين سازمان داشته و با انعكاس صحيح اخبار فعاليت هاي عمراني ما به شهروندان ساروي ، نقش رسانه هاي پويا را به خوبي ايفا كرده اند، ستودنيست.

 

سيد كمال آقاميري با بيان اينكه نقطه مهم در رسالت خبرنگاري، حفظ و رعايت امانت داري است ، يادآور شد: نقد منصفانه عملكرد دستگاهها و مديران از سوي اصحاب رسانه مي تواند بستر ساز كيفي سازي عملكرد آنها در خدمت رساني به مردم باشد و اين اقدام در نهايت به تعالي و توسعه روز افزون سازندگي در كشور مي انجامد.

 

اين گزارش حاكيست مديرعامل سازمان عمران در پايان براي يكايك خبرنگاران و اصحاب رسانه در مازندران آرزوي موفقيت و اظهار اميدواري كرد تعاملات دوسويه رسانه ها و دستگاهها در نهايت با تأمين خاستگاه عمومي مردم توأم گردد.

 

1396/05/16 تاریخ :
8 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal