شرح خبر
به مناسبت نزديك شدن به هفته كتاب و كتابخواني:
كتابخانه شهرداري ساري/ ظرفيتي براي افزايش آگاهي و دانش تخصصي كاركنان
كتابخانه شهرداري ساري/ ظرفيتي براي افزايش آگاهي و دانش تخصصي كاركنان

كتابخانه شهرداري ساري با داشتن بيش از 5000 جلد كتاب در موضوعات مختلف عمومي و علمي، در راستاي افزايش دانش و آگاهي، آماده ارائه خدمات به همكاران و خانواده هاي آنان است


 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري، به مناسبت نزديك شدن به هفته كتاب و كتابخواني، كليه كاركنان شهرداري، مناطق سه گانه و سازمان هاي تابعه مي توانند به همراه اعضاء خانواده، عضو كتابخانه شهرداري ساري شوند و از خدمات آن بهره مند گردند.

 

كتابخانه شهرداري ساري با داشتن بيش از 5000 جلد كتاب در موضوعات مختلف از قبيل: مديريت شهري، فني و عمراني، حمل و نقل و ترافيك، فضاي سبز و گياهان، منظر و مبلمان شهري، رمان و ادبيات، حقوقي و فلسفي، روانشناسي، معارف ديني، تايخ، مالي و حسابداري و همچنين كامپيوتر و زبان خارجه آماده ارائه خدمات به همكاران و خانواده هاي آنان در راستاي افزايش دانش و آگاهي خواهد بود.

 

 

 

شايان ذكر است تا كنون اهداء كتاب توسط اشخاص حقيقي نيز صورت گرفته و در آينده هم اين راه براي خيّرين حوزه آگاهي و دانش، باز خواهد بود.

 

 

يكي از طرح هاي در حال اجرا توسط كتابخانه شهرداري ساري، استقرار قفسه هايي به عنوان "ايستگاه كتاب" در طبقات ساختمان عمارت است كه كتاب هاي اهدايي توسط اشخاص و نهادها در اين قفسه هاي مخصوص قرار داده خواهد شد و براي عموم كاركنان و اربابان رجوع قابل استفاده خواهد بود.

 

 

گفتني است، كتابخانه مركزي شهرداري ساري در واحد روابط عمومي، واقع در ساختمان عمارت شهرداري ساري مستقر است.

1396/07/17 تاريخ :
143 تعداد بازديد :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal