شرح خبر
معاون فني عمراني شهرداري ساري اعلام كرد:
احداث بيش از 53 هزار متر طول كانال هدايت آب هاي سطحي در پنج سال
احداث بيش از 53 هزار متر طول كانال هدايت آب هاي سطحي در پنج سال

عباس رشيدي با اشاره به اقدامات شهرداري ساري در زمينه مهار آب هاي سطحي اظهار داشت: در پنج سال اخير بيش از 53 هزار متر طول كانال هدايت آب هاي سطحي در مركز استان عملياتي شده است


 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري ، عباس رشيدي معاون فني عمراني شهرداري ساري در گفتگويي با توجه به ميزان بارندگي و آب هاي سطحي در شهرهاي شمالي كشور گفت: مديريت شهري مركز استان در پنج سال اخير هدايت آب هاي سطحي را در دستور كار قرار داده و در اين زمينه 8540 متر طول از انهار و كانال ها را لايروبي و بهسازي نموده است.

 

وي ادامه داد: احداث بيش از 29 هزار مترطول كانال بتني درجا از ديگر اقدامات شهرداري ساري در سالهاي اخير بوده كه در تمامي سطوح شهر عملياتي گرديده است.

 

رشيدي اجراي كانال هاي بتني پيش ساخته و كانال با ديواره بلوكي به ميزان 6969 متر طول را بر اساس كارشناسي هاي صورت گرفته دانسته و افزود: تيم مديريت شهري با انجام اين پروژه دغدغه شهروندان در زمينه مهار آب هاي سطحي را تقريباً مرتفع ساخته است.

 

معاون فني عمراني شهرداري ساري به جاگذاري لوله هاي كاروگيت اشاره و بيان كرد: جاگذاري بيش از 8500 مترطول از اين نوع لوله در سطح شهر و اتصال آنها بهم آب هاي سطحي را بسمت مسير رودخانه تجن هدايت خواهد كرد.

 

اين مسئول لزوم مهار آب هاي سطحي در مناطق الحاقي را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان كرد: آسفالت ، بهسازي پياده رو ها و معابر ، مهار آب هاي سطحي بايد در تمام سطوح مركز استان اجرايي شود زيرا نگاه مديريت شهري به عملياتي نمودن پروژه ها توسعه متوازن مي باشد.

1396/06/21 تاريخ :
157 تعداد بازديد :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal