شرح خبر
در جلسه شوراي اداري شهرداري ساري مطرح شد:
گردشگري محور توسعه و اشتغال آفريني
گردشگري محور توسعه و اشتغال آفريني

شهردار ساري در جلسه شوراي اداري شهرداري ساري گردشگري را محور توسعه ساري دانست و اظهار داشت: با نگاه ويژه به سند چشم انداز ساري با محوريت گردشگري و اشتغال آفريني، توسعه متوازن شهر ادامه خواهد يافت.


به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري، جلسه شوراي اداري اين نهاد با حضور شهردار، معاونان، شهرداران مناطق، و مديران عامل سازمان هاي تابعه برگزار شد.

 

 

اجراي 450 پروژه عمراني بطور همزمان

 

در اين جلسه، مهدي عبوري، شهردار ساري با قدرداني از اعتماد اعضاي شوراي پنجم شهر ساري به مجموعه مديريت شهري گفت:اجراي 450 پروژه عمراني به طور همزمان، گام بلندي در مسير توسعه پايدار شهري است كه باعث اعتلاي مركز استان شده است.

وي توجه به گردشگري به عنوان محور توسعه ساري را زمينه ساز اشتغال آفريني دانست و افزود: پروژه هاي بزرگي در سطح شهر در دست اقدام است كه بايد با تلاش مضاعف مجموعه شهرداري به بهره برداري برسد.

 

 

توسعه شهر ساري/ افزايش سطح مطالبات شهروندان

 

شهردار مركز استان با اشاره به اقدامات مجموعه مديريت شهري در سالهاي اخير بيان داشت: تغييرات و توسعه شهر ساري در زمينه آماده سازي زير ساخت هاي عمراني، فرهنگي و اجتماعي با محوريت توسعه پايدار شهري كه افزايش سطح مطالبات شهروندان را در پي داشته است نتيجه زحمات و تلاش هاي شبانه روزي مجموعه همكاران در شهرداري ساري است كه از همه آنان قدرداني مي نمايم.

 

 

جاگذاري لوله هاي كاروگيت براي اولين بار در استان

 

در ادامه، عبوري به تلاش شبانه روزي مجموعه مديريت شهري و كاركنان شهرداري ساري در خصوص پروژه هدايت و ساماندهي آب هاي سطحي ساري اشاره كرد و گفت: با طرح كانال هدايت آب هاي سطحي جاگذاري لوله هاي كاروگيت 1400 كه براي اولين بار در استان در حال اجراست و پس از اتمام و اتصال به كانال ميدان فرح آباد معضل آبگرفتگي مرتفع خواهد شد.