شرح خبر
شهردار منطقه يك ساري:
آسفالت بيش از 39 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه يك
آسفالت بيش از 39 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه يك

بصيرت با اشاره به اقدامات عمراني شهرداري منطقه يك از آسفالت و بهسازي معابر اصلي و فرعي منطقه در سالجاري خبر داد


 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يك، مهندس بصيرت شهردار منطقه يك  از عمليات بهسازي و آسفالت بيش از 39 هزار متر مربع از معابر اصلي و فرعي منطقه از ابتداي سال جاري تا كنون خبر داد و گفت : اين عمليات با هدف بالا بردن ضريب ايمني و تسهيل در تردد وسايل نقليه ، ارتقاء كيفي سطح معابر ، بهبود عبور و مرور و همچنين بهبود منظر شهري صورت گرفته است .

 

 

وي با اشاره به اينكه روند اجراي عمليات روكش آسفالت در معابر از استانداردهاي مطلوب برخوردار است افزود : از ابتداي سال تا كنون روكش آسفالت بخشي از خيابانهاي معلم ، باغ سنگ ، پيروزي ، قارن ، صبا ، ميدان وليعصر از محدوده مسجد محمد رسوالله(ص) به سمت خيابان معلم ، بلوار داراب ، معابر فرعي بلوار طالقاني و بلوار امام رضا(ع) و همچنين برخي ديگر از معابر سطح منطقه به پايان رسيده است .

 

 

دكتربصيرت خاطر نشان شد : در راستاي جلب رضايتمندي هر چه بيشتر شهروندان و با توجه به تاكيدات دكتر عبوري در خصوص عمليات بهسازي و روكش آسفالت ، شهرداري اين منطقه آسفالت و ترميم معابر را در دستور كار قرار داده  و روند اجرايي عمليات آسفالت استمرار خواهد داشت.

 

 

شهردار منطقه يك در پايان تصريح كرد : تعامل ميان شهروندان و مديريت شهري ، توسعه شهري را در زمينه هاي مختلف در پي خواهد داشت .

 
 
1396/05/22 تاريخ :
174 تعداد بازديد :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal