شرح خبر
سازمان هاي تابعه شهرداري در يك نگاه
همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان
همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان

فعاليت ها و خدمت رساني سازمان هاي تابعه شهرداري ساري در جهت توسعه شهر و رفاه شهروندان با رويكرد مردمداري و پاسخگويي به نياز شهروندان ادامه دارد


سازمان فناوري اطلاعات و آمار

 

سازمان فناوري اطلاعات و آمار شهرداري ساري با همكاري مميزي املاك و مستحدثات را بر پايه GIS با هدف عالي دستيابي به درآمد پايدار و نيز ايجاد شهرداري الكترونيك  در مركز استان به پايان رسيد.

 

با اتمام اين پروژه بانك جامع اطلاعات مكاني قابليت تدوين و پردازش مطابق با نياز مجموعه مديريت شهري در عين برخورداري از امكان به‌روزرساني براي شهرداري ساري فراهم است.

 

 

سازمان اتش نشاني

 

سازمان آتش نشاني شهرداري ساري چهاردهمين دوره آموزش ايمني رانندگان تاكسي مركز استان را برگزار نمود.

 

اين دوره ها با همكاري و هماهنگي سازمان هاي  آتش نشاني و تاكسيراني شهرداري ساري برگزار شده و هدف از برگزاري آن بالا بردن سطح آگاهي رانندگان در رابطه با مسائل ايمني ، پيش بيني و پيشگيري از وقوع حوادث و كاهش مخاطرات احتمالي مي باشد.  

 

 

 

جهت آشنايي شهروندان با مباني امداد و نجات و كمك هاي اوليه و آموزش آتش نشان داوطلب سازمان اتش نشاني شهرداري ساري اقدام به برگزاري دوره هاي ويژه آموزشي نموده است.

 

در اين دوره آموزشي شهروندان ضمن فراگيري مباحث و مباني امداد ونجات، به منظور آشنايي با تجهيزات و ملزومات امداد و نجات از مجهزترين خودروي آتش نشاني ساري بازديد وپيرامون چگونگي كاركرد آن به داوطلبان توضيحاتي ارائه گرديد.

 

 

 

سازمان پاركها و فضاي سبز

 

سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري ساري در راستاي حفظ و نگهداري درختان و مقابله با آفت هاو بيماري هاي درختان اقدام به سم پاشي درختان معابر و خيابان هاي سطح شهر مي نمايد.

 

شهروندان با بستن كامل درب و پنجره هاي منازل، جلوگيري از ورود كودكان به محدوده سم پاشي، خودداري از پارك خودرو در محدوده درختان نارنج همكاري لازم را جهت اجراي اين پروژه با سازمان پاركها و فضاي سبز خواهند داشت.

 

 

سازمان عمران

 

سازمان عمران شهرداري ساري  عمليات  زيرسازي كوچه ميثاق در خيابان  جهان پيما، جنب تالار مهرگان در محله مهدشت و جاده بين مزارع شريف آباد را اجرايي نموده است.

 

اجراي زيرگذر بلوار داراب، اجراي لاينينگ فاز دوم پل كابلي و همچنين اجراي پروژه حاشيه ريل از سوزن باني تا باغ غفاري بخشي ديگري از پروژه هاي عملياتي سازمان عمران است.

 

 

 

سازمان مديريت پسماند

 

همزمان با روز ملي ادبيات كودك و نوجوان،كارشناسان سازمان مديريت پسماند شهرداري ساري ضمن توزيع كتاب داستان و كار «پاكيار شهر مون» در بين كودكان مهدكودك هاي مناطق سه گانه ، آموزش هاي لازم در طرح  تفكيك  زباله از مبدا و حفظ محيط ‌زيست به نونهالان ارائه نمودند.

 
1396/04/25 تاريخ :
115 تعداد بازديد :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal