شرح خبر
بسته خبري
اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته
اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري در راستاي اطلاع رساني جامع از عملكرد و فعاليت هاي خود در نظر دارد بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس تيتر و خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري مركز استان پرداخته خواهد شد.


شهرداري ساري در هفته گذشته

 

سم پاشي درختان معابر و خيابان هاي سطح شهر

 

سازمان پارك ها و فضاي سبز با هماهنگي سازمان جهاد كشاورزي استان مازندران همه ساله در راستاي حفظ و نگهداري درختان و مقابله با آفت هاو بيماري هاي درختان اقدام به سم پاشي درختان معابر و خيابان هاي سطح شهر مي نمايد.

 

شايان گفتن است اين سازمان زمان سم پاشي در مناطق مختلف با نصب بنر اطلاع در محل اطلاع رساني خواهد كرد.

 

 

آغاز جشنواره تابستانه اوقات فراغت

 

 

مراسم افتتاحيه جشنواره تابستانه اوقات فراغت 20 در20 ، در قالب جشنواره بازي كودك در شهر رويايي با انجام بازي هاي كودكانه پازل ، مار و پله ، دومينو، ليوان چيني ، نقاشي ، گِل بازي در گروه هاي سني كودكان و نوجوانان برگزار گرديد.

 

جشنواره تابستانه اوقات فراغت از 20 تيرالي 20 شهريور به صورت مستمر و با رويكرد فرهنگي اجتماعي و ورزشي برگزار مي گردد.

 

شهروندان مي توانند جهت اطلاع از برنامه ها از طريق پرتال شهرداري ساري و يا شماره تلفن هاي 33363188 و 33363177 دبيرخانه ستاد برگزاري جشنواره تماس حاصل نمايند.

 

 

پروژه مميزي و مستحدثات املاك مركز استان با موفقيت به پايان رسيد

 

پروژه مميزي و مستحدثات املاك ساري با حمايت تيم مديريت شهري و همكاري سازمان فناوري اطلاعات و آمار شهرداري ساري و بر پايه جي آي اس آغازگرديده بود با دست يافتن به بانك اطلاعاتي جامع به پايان رسيد.

 

مسئول اداره مميزي املاك و مستحدثات شهرداري ساري ضمن تجليل از شهروندان بخاطر همكاري صادقانه با مجريان پروژه و تقدير از تيم پر شمار و پر تلاش اجراي اين پروژه گفت:اكنون كه ساري براي نخستين بار در تاريخ احداثش از يك بانك اطلاعات جامع و دقيق برخوردار شده است با راهنمايي معاونت شهرسازي و امور مناطق شهرداري،تاييد سازمان بازرسي و نيز سازمان همياري شهرداري هاي استان مازندران به عنوان يك نمونه موفق به شهرداري هاي استان ارسال مي شود تا آنها به پيروي از شهرداري ساري اقدام به انجام اين كار مهم بنمايند.

 

 

 


1396/04/24 تاريخ :
101 تعداد بازديد :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal