شرح خبر
مسئول سامانه 137 شهرداري ساري :
طي اسفند ماه گذشته اين سامانه 654 تماس تلفني دريافت كرده است
طي اسفند ماه گذشته اين سامانه 654 تماس تلفني دريافت كرده است

به سرانجام رسيدن پيام هاي دريافتي از سوي سامانه 137شهرداري ساري منتج به افزايش اعتماد شهروندان به سامانه و نيز بالا رفتن تماس هاي دريافتي گرديده است .


به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري عليرضا زارع مسئول سامانه137 (مركز ارتباط مردمي)شهرداري مركز استان مازندران طي گزارشي پيرامون فعاليت هاي اين سامانه در اسفند ماه سال گذشته ضمن بيان مطلب فوق گفت : طي تاريخ مورد نظر تعداد كل تماس هاي دريافتي مركز ارتباط مردمي 654 مورد بوده است ضمن آنكه 339 مورد هم تماس هاي عملياتي به ثبت رسيده كه از اين تعداد پيامهاي ثبت شده  315 موردمنجر به بازديد و عكسبرداري گرديده است ذكر اين نكته هم ضروري مي باشد كه 315 مورد از تماس هاي مردمي هم منجر به راهنمايي در لحظه ارتباط  شهروندان شده است .

 

وي با اشاره به اينكه برخي از تماس ها به دلايلي از جمله اشتباه يا تكراري بودن قابل ثبت نبودند افزود : بنابراين فقط تماس هايي پيگيري مي شود كه قابل ثبت است.

 

 مسئول مركز ارتباط مردمي شهرداري ساري آنگاه خاطرنشان كرد : بايد گفته شود كه آمار كلي اين مركز بستگي به تسريع در به سرانجام رساندن پيام هاي ارسالي از اين سامانه به مناطق و انجام آنها توسط واحدهاي اجرايي مناطق و پاسخگويي از جانب رابطين مناطق دارد علاوه بر آن يادآور مي گردد شرايط جوي و امكانات موجود واحدهاي اجرايي مناطق درسرانجام رسيدن پيگيري ها نقش بسزايي دارد .

 

وي در بخش ديگري از اين گزارش عملكرد واحدهاي اجرايي طي اسفندماه گذشته را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان كرد : در مدت ياد شده 380 مورد از تماس ها در دست اقدام قرار گرفت كه 246 مورد آن به سرانجام رسيد 18 مورد از گزارش هاي مردمي هم از سوي ناظر سامانه برگشت خورد كه از  مجموع 654 مورد دريافت شده مي باشد .

 

گفتني است كه در بازه زماني فوق در حوزه منطقه يك شهرداري 239 مورد پيام تلفني دريافت گرديد كه 214 مورد آن در دست اقدام و 22 مورد هم به سرانجام رسيد كه 3 مورد هم از سوي ناظر برگشت داده شد .

 

عليرضا زارع آنگاه به آمار عملكرد منطقه دو شهرداري ساري در اسفند ماه سال 95 پرداخت و گفت : از مجموع 274 مورد پيام دريافتي 118 مورد در دست اقدام قرار گرفت و 148 مورد به سرانجام رسيد شايان گفتن است كه از اين تعداد 8 مورد هم از سوي ناظر برگشت داده شد .

 

وي در پايان به ارائه گزارشي پيرامون عملكرد شهرداري منطقه 3 پرداخت و گفت : در كل 80 پيام به ثبت رسيد كه 27 مورد آن در دست اقدام و 48 مورد انجام شده و 5 مورد هم برگشت از سوي ناظر داشتيم.

1396/01/26 تاريخ :
116 تعداد بازديد :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal