شرح خبر
حريق در فروشگاه و توليدي پوشاك حريق در فروشگاه و توليدي پوشاك
اين اتش سوزي با حضور آتش نشانان در كمترين زمان ممكن در محل حادثه و سرعت عمل انها مهار شد

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري ساري ، ساعت 54 دقيقه بامداد سه شنبه 18 مهر ماه طي تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشاني ساري مبني بر حريق فروشگاه و توليدي پوشاك، بلا فاصله ستاد فرماندهي عمليات آتش نشانان ايستگاه يك و 4  را به محل حادثه واقع در خيابان معلم اعزام كرد.

رحيم بالويي مسئول ايستگاه 4 آتش نشاني افزود : اين حادثه آتش سوزي در قسمت ورودي فروشگاه و توليدي پوشاك ميلاد رويداده كه با اطلاع رساني به موقع شهروندان و حضور آتش نشانان در كمترين زمان ممكن در محل حادثه و سرعت عمل آنها مهار شد.

وي با اشاره به گرفتار شدن 4 نفر از ساكنين منزل مسكوني در طبقات بالاتر اين فروشگاه و همچنين دود گرفتگي فروشگاه و منزل مسكوني، تصريح كرد: با تلاش بي وقفه آتش نشانان هر 4 نفر از ساكنين گرفتار نجات پيدا كردند و همزمان با اقدام به موقع آنان از گسترش و سرايت آتش سوزي به قسمت هاي ديگر فروشگاه و منزل جلوگيري شد.

بالويي با اشاره به اينكه آتش نشانان با ايمن سازي محل حادثه و تهويه محيط به ماموريت خود پايان دادند، ياد آور شد: خوشبختانه در اين حادثه به كسي آسيبي نرسيد و علت اصلي وقوع آن توسط كارشناسان در دست بررسي است .

 
 
 
1396/07/18
94
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal