در دومین جلسه شورای اداری شهرداری منطقه سه مطرح گردید:

همکاری متقابل با شهروندان/ افزایش مشارکت مردمی

کد خبر : 605824 اردیبهشت 1397اخبار 0
شهردار منطقه سه ساری در جلسه شورای اداری این منطقه اظهار داشت: : با کار جهادی، رضایت ، اعتماد و مشارکت شهروندان را در به اجرای پروژه های مختلف جلب خواهیم نمود
همکاری متقابل با شهروندان/ افزایش مشارکت مردمی

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه سه، جابر ملکی شهردار این منطقه در دومین جلسه شورای اداری شهرداری منطقه سه ضمن قدردانی از تلاشهای کارکنان مجموعه این شهرداری گفت: آنچه در سال جدید در راستای خدمت رسانی به شهروندان نیاز داریم، حمایت و تعامل بیش از پیش همکاران با شهروندان می باشد که این درسایه  روحیه برادری و همکاری متقابل تاثیر مستقیم بر توسعه شهری خواهد داشت.

 

وی با اشاره به تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت شهروندان در ارائه خدمات  افزود: هدف مجموعه شهرداری برای حل مشکلات شهروندان و ایجاد نشاط و امیدواری باید با کار شبانه روزی و سعی و تلاش به همراه خلاقیت و نوآوری باشد.

 

 

ملکی به ارتقاء سطح مطالبات شهروندان با اجرای پروژه های مختلف اشاره نموده و افزود: با کار جهادی، رضایت ، اعتماد و مشارکت شهروندان را در اجرای پروژه ها جلب خواهیم نمود زیرا  اعتماد مردم موجب مشارکت آنها در کارها و تعامل بیشتر با شهرداری خواهد شد.

 

شهردار منطقه سه ساری ارزشیابی کارکنان را در راستای شناخت ظرفیت ها و توانمندی برای استفاده بهتر و ایجاد محیطی تخصصی تر در سال جدید مهم برشمرد و ادامه داد: با برنامه ریزی دقیق و مدون، کنترل و نظارت بیشتر بر کار نیروهای تحت امر خود می توانیم با کمترین هزینه بیشترین بهره وری را در کارها داشته باشیم و این خواسته شهروندان است.

 

وی پروژه فاز دوم پارک ملل را از جمله پروژه های تاثیرگذار در زمینه گردشگری و جذب توریسم دانست و خاطر نشان کرد: فاز دوم پارک ملل به طول 6.5 کیلومتر با بکار گیری کارشناسان مجرب و نظارت دقیق و مستمر در حال انجام است و مجموعه شهرداری منطقه باید تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان بکار گیرد تا شاهد پیشرفت و تسریع در روند اجرایی پروژه ها و آبادانی هرچه بیشتر این منطقه باشیم.

 

در پایان این جلسه مسئولین واحد ها به ارائه گزارشی از روند فعالیت ها، برنامه ها و راهکارهای پیشنهادی در راستای توسعه  همه جانبه منطقه سه شهری پرداختند.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید