مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري ساري:

اجراي طرح تفكيك زباله از مبداء / سلامت شهر ؛ سلامت شهروندان

کد خبر : 262420 دی 1396اخبار 0
رجبي به اجراي طرح تفكيك زباله از مبدا اشاره نموده و گفت: فرهنگ سازی و آموزش شهروندان در طرح تفکیک زباله از مبدا و مدیریت بهینه پسماند كاهش زباله را در پي خواهد داشت
اجراي طرح تفكيك زباله از مبداء / سلامت شهر ؛ سلامت شهروندان

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری عباس رجبی مدیرعامل سازمان مديريت پسماند با اشاره به اقدامات مدیریت شهری در راستای توجه ویژه  به سلامت شهر و شهروندان اظهار داشت: طرح تپش (تفکیک پسماند شهر) اصلي ترين برنامه سازمان مديريت پسماند و معاونت فرهنگي اجتماعي شهرداري مركز استان براي تامین الگوهای سلامت شهروندان است.

 

وي با تاكيد بر مشاركت شهروندان در اجراي اين طرح ، افزود: فرهنگ سازی و آموزش شهروندان با موضوع تفکیک زباله از مبدا طبق دستور موكد شهردار محترم اجرايي شده است و  با جديت ادامه خواهد داشت.

 

رجبي ادامه داد : آموزش و فرهنگ سازی دو مقوله اساسي در راستاي ارتقاء سطح آگاهي شهروندان در زمینه بازیافت و مدیریت پسماند بوده كه در اين زمينه اقدامات موثري در دستور كار قرار گرفته است.

 

مديرعامل سازمان مديريت پسماند اجراي اين طرح را سبب كاهش توليد زباله دانست و بیان کرد: با تفكيك زباله هاي تر و خشك ، عمليات بازيافت تسهيل و تسريع خواهد شد.

 

وي خاطر نشان كرد: با اجراي طرح تفكيك زباله از مبداء ، گام موثري در زمينه تامين الگوهاي سلامت شهروندان خواهد بود كه اين امر از مشكلات و معضلات پيش روي استان نيز مي باشد و با عزمي كه مديريت شهري مركز استان دارد ساري به شهر پيشرو در زمينه تفكيك زباله از مبداء تبديل خواهد شد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید